فواید شگفت انگیز یادگیری موسیقی در کودکان و بزرگسالان

فواید شگفت انگیز یادگیری موسیقی

یادگیری موسیقی زندگی شما را تغییر می دهد و میتواند در سلامتی ، حافظه ، استرس ، افزایش اعتماد به نفس و دانش عمومی کودکان و بزرگسالان تاثیر مثبت بگذارد.

فواید و مزایای یادگیری موسیقی که زندگی شما را تغییر خواهد داد

فردی متخصص و کارشناس می گوید :من تقریبا 25 سال در حال نواختن، اجرا، آموزش و یادگیری موسیقی هستم یک سوال که اغلب از من میپرسند:چرا باید یاد بگیرم که چگونه موسیقی بنوازم؟ مزایای یادگیری موسیقی چیست؟ چرا باید زمان و پولم را در چیزی که برای کار حرفه ای من مفید نیست ، سرمایه گذاری کنم؟ چرا زمانم را برای یادگیری در مورد سرمایه گذاری های مالی یا مهارت های مدیریت استفاده نکنم؟ بدون شک چیزهایی مانند سرمایه و مدیریت مهم هستند من طرفدار بزرگ آنها هستم و خودم اینها را یاد گرفته ام. من به عنوان مدیر اجرایی توسعه کسب و کار در یک شرکت چند ملیتی برای سال های زیادی در زندگیم کار می کردم و در سال های اخیر، مسیر کارآفرینی را بررسی کرده ام اما تاثیر موسیقی کمتر از مالی و مدیریت آشکار می شود. موسیقی مهارت های آسانی را ایجاد می کند ،که بین زندگی حرفه ای و خصوصی شما تغییر ایجاد می کند.

تغییرات در زندگی با یادگیری موسیقی

ادامه مطلب

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : موسیقی ,یادگیری ,مدیریت ,سرمایه ,زندگی ,فواید ,یادگیری موسیقی ,مزایای یادگیری ,سرمایه گذاری ,انگیز یادگیری ,شگفت انگیز ,مزایای یادگیری موسیقی ,انگیز یادگیری موسیقی ,شگفت انگیز یادگیری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Marcus کالای خواب جواهری پارلاهوم Desiree نسيم Tasha مقالات دربان ابوالفضل اکبرزاده وب سایت مراغه ، عکس های ماراویا بانک اطلاعات مشاغل ایران طراح یار